Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Βαλένθια Β' | 0 - 1 | Αλμπαθέτε | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Αλμπαθέτε | 0 - 0 | Βαλένθια Β' | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Αλμπαθέτε | 1 - 0 | Βαλένθια Β' | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σανταντέρ | 1 - 4 | Μπαρτσελόνα Β' | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Μπαρτσελόνα Β' | 0 - 0 | Σανταντέρ | ||
συγκ. | Μπαρτσελόνα Β' | 4 - 1 | Σανταντέρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Κυριακή | |||||
FT
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 - 1 | Αλμπαθέτε | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Αλμπαθέτε | 2 - 1 | Ατλέτικο Μπαλεάρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Αλμπαθέτε | 3 - 2 | Ατλέτικο Μπαλεάρες | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Βαλένθια Β' | 2 - 1 | Μούρθια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Μούρθια | 0 - 0 | Βαλένθια Β' | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μούρθια | 1 - 2 | Βαλένθια Β' | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Καρταγένα | 1 - 2 | Μπαρτσελόνα Β' | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Μπαρτσελόνα Β' | 0 - 1 | Καρταγένα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μπαρτσελόνα Β' | 2 - 2 | Καρταγένα | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Βιγιανοβένσε | 2 - 0 | Σανταντέρ | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σανταντέρ | 4 - 0 | Βιγιανοβένσε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σανταντέρ | 4 - 2 | Βιγιανοβένσε |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Πέμπτη | |||||
FT
|
Lorca | 1 - 1 | Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 3 - 1 | Lorca | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 4 - 2 | Lorca |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Μπαρτσελόνα Β' | 0 - 2 | Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 2 - 1 | Μπαρτσελόνα Β' | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κουλτουράλ Ντεπορτίβα Λεονέσα | 4 - 1 | Μπαρτσελόνα Β' | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Αλμπαθέτε | 1 - 1 | Lorca | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Lorca | 0 - 0 | Αλμπαθέτε | ||
συγκ. | Lorca | 1 - 1 | Αλμπαθέτε |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Ποντεβέδρα | 1 - 3 | Μούρθια | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Μούρθια | 1 - 1 | Ποντεβέδρα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μούρθια | 4 - 2 | Ποντεβέδρα | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Θέλτα Β' | 2 - 3 | Βαλένθια Β' | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Βαλένθια Β' | 3 - 1 | Θέλτα Β' | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Βαλένθια Β' | 6 - 3 | Θέλτα Β' | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 - 0 | Τολέδο | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Τολέδο | 1 - 2 | Ατλέτικο Μπαλεάρες | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Τολέδο | 1 - 3 | Ατλέτικο Μπαλεάρες | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Ράγιο Μαχανταχόντα | 1 - 3 | Σανταντέρ | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Σανταντέρ | 3 - 0 | Ράγιο Μαχανταχόντα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σανταντέρ | 6 - 1 | Ράγιο Μαχανταχόντα | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Βιγιανοβένσε | 1 - 0 | Φουενλαμπράδα | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Φουενλαμπράδα | 0 - 1 | Βιγιανοβένσε | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Φουενλαμπράδα | 0 - 2 | Βιγιανοβένσε | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Καρταγένα | 0 - 0 | Αλκογιάνο | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Αλκογιάνο | 0 - 2 | Καρταγένα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Αλκογιάνο | 0 - 2 | Καρταγένα |