Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | - | Μαγιόρκα |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Μαγιόρκα | 0 - 0 | Σοσιεδάδ | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Σοσιεδάδ | 1 - 1 | Μαγιόρκα | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σοσιεδάδ | 1 - 1 | Μαγιόρκα | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ατλέτικο Μαδρίτης | 0 - 1 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 3 - 0 | Ατλέτικο Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Αθλέτικ Μπιλμπάο | 4 - 0 | Ατλέτικο Μαδρίτης |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Θέλτα | 1 - 2 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαγιόρκα | 3 - 2 | Χιρόνα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 4 - 2 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ατλέτικο Μαδρίτης | 1 - 0 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Χετάφε | 1 - 3 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο | 2 - 0 | Αλαβές | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Τενερίφη | 0 - 1 | Μαγιόρκα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλένθια | 1 - 3 | Θέλτα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οσασούνα | 0 - 2 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χιρόνα | 3 - 1 | Βαγιεκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Unionistas de Salamanca | 1 - 3 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ατλέτικο Μαδρίτης | 4 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Λούγκο | 1 - 3 | Ατλέτικο Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Εσπανιόλ | 0 - 1 | Χετάφε | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Έλτσε | 0 - 2 | Χιρόνα | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ουέσκα | 0 - 2 | Βαγιεκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Αλαβές | 1 - 0 | Μπέτις | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Αραντίνα | 1 - 3 | Ρεάλ Μαδρίτης | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπούργκος | 0 - 3 | Μαγιόρκα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Αμορεμπιέτα | 2 - 4 | Θέλτα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Καστεγιόν | 0 - 1 | Οσασούνα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ρασίνγκ Φερόλ | 1 - 2 | Σεβίλλη | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Καρταγένα | 1 - 2 | Βαλένθια | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Εϊμπάρ | 0 - 3 | Αθλέτικ Μπιλμπάο | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μπαρμπάστρο | 2 - 3 | Μπαρτσελόνα | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μάλαγα | 0 - 1 | Σοσιεδάδ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τενερίφη | 2 - 0 | Λας Πάλμας | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Unionistas de Salamanca | 1 - 1 | Βιγιαρεάλ | Δείτε τους αγώνες |