Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 2 - 2 | Αμκαρ Περμ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αμκαρ Περμ | 1 - 0 | Ural | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 2 - 1 | Τομ Τομσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Ural | 2 - 1 | Σατούρν | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Αμκαρ Περμ | 2 - 1 | FK Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 2 - 1 | Σπαρτάκ Νάλτσικ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 0 - 0 | Τομ Τομσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αμκαρ Περμ | 3 - 1 | Τέρεκ Γκρόζνι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σατούρν | 2 - 1 | Yenisey | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KAMAZ | 0 - 1 | FK Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 2 - 0 | Χίμκι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ροστόφ | 0 - 1 | Τομ Τομσκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | 9 - 3 | Ντιναμό Μόσκας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σπαρτάκ Νάλτσικ | 3 - 2 | Ρούμπιν Καζάν | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κούμπαν Κράσνονταρ | 2 - 3 | Ural |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Baltika | 0 - 1 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Μόσχας | 1 - 2 | Χίμκι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 1 - 2 | Ρούμπιν Καζάν | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 1 - 2 | Σπαρτάκ Νάλτσικ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 4 | Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 3 | Ντιναμό Μόσκας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 0 - 0 | Τομ Τομσκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Rostov | 0 - 3 | Ροστόφ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 1 - 1 | Σπαρτάκ Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 1 - 4 | Αμκαρ Περμ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nosta | 1 - 1 | FK Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 0 | Κρίλια | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Λοκομοτίβ Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 1 - 2 | Κούμπαν Κράσνονταρ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | Λουχ Ενερτζάγια Βλαδιβοστόκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 1 - 2 | Σατούρν |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Volga Tver | 0 - 0 | Τορπέντο Μόσχας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 2 | Zvezda Irkutsk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novokuznetsk | 2 - 1 | Sibir | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Yenisey | 3 - 1 | Smena Komsomolsk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zenit Penza | 1 - 2 | Avangard Kursk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lukhovitsy | 6 - 0 | Mordovia Saransk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τέρεκ Γκρόζνι | 2 - 0 | FK Spartak Vladikavkaz | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σίνικ Γιάροσλαβ | 1 - 1 | Tekstilshchik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Orenburg | 0 - 2 | Ural | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sodovik Sterlitamak | 0 - 1 | Nosta | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Alnas Almetyevsk | 1 - 3 | KAMAZ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Torpedo Vladimir | 0 - 0 | Baltika | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dinamo Bryansk | 1 - 0 | Spartak MZK Ryazan | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 2 - 1 | Αντσι Μακχατσκαλά | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
SKA Rostov | 1 - 0 | Mashuk-KMV | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τσέρνο Νοβορόσισκ | 2 - 3 | Salyut Belgorod |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
FK Lobnya Alla | 3 - 3 | Lukhovitsy | |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Lokomotiv Liski | 0 - 0 | Zenit Penza | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Volga Tver | 1 - 0 | Volochanin | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Nara-ShBFR | 1 - 1 | Torpedo Vladimir | |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Smena Komsomolsk | 3 - 2 | Amur-2010 | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 2 - 3 | Alnas Almetyevsk | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Tyumen | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τσέρνο Νοβορόσισκ | 4 - 0 | Bataisk 2007 | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rotor Volgograd | 1 - 1 | Dinamo Stavropol | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 0 - 0 | Yenisey |