Taça de Portugal

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 23/09/17 Γκοντομάρ 16 : 00 Σάντα Κλάρα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/09/17 Μιραντέλα 16 : 00 Ακαδέμικα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/09/17 Ideal 20 : 00 Almodôvar Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Minas de Argozelo 12 : 00 Κόβα Πιεντάδε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Βιλαφρανκουένσε 16 : 00 Πενιαφέλ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Condeixa 16 : 00 Νασιονάλ Μαδέιρα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Κοϊμπρόες 16 : 00 Φαμαλικάο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Βίλα Ρεάλ 16 : 00 Ολιβεϊρένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Αμαράντε 16 : 00 Βαρζίμ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Βιζέλα 16 : 00 Σπόρτινγκ Κοβίλια Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Lusitano FCV 16 : 00 Ακαντέμικο Βισέου Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Moura 16 : 00 Ζιλ Βιθέντε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Μερελινένσε 16 : 00 Ρεάλ SC Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Σουρένσε 16 : 00 Λεϊσόες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Σερτανένσε 16 : 00 Ουνιάο Μαδέιρα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Sacavenense 16 : 00 Αρούκα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Águia FC Vimioso 16 : 00 Βάσκο Ντα Γκάμα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Κάλντας 16 : 00 Olímpico do Mo… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Πέδρας Ρούμπρας 16 : 00 Ανάντια Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 União Idanhense 16 : 00 AR São Martinho Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Τορκατένσε 16 : 00 Λουζιτάνο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Felgueiras 1932 16 : 00 Pedras Salgadas Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Cesarense 16 : 00 Águias do Moradal Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Εσπίνιο 16 : 00 Moncarapachense Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Μπενφίκα Καστέ… 16 : 00 Λεϊρία Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Τροφένσε 16 : 00 Σιντρένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Φρεαμούντε 16 : 00 Μαρία ντα Φόντε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Guadalupe 16 : 00 Οπεράριο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Σανγιοανένσε 16 : 00 Κράτο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Canelas 2010 16 : 00 Resende Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Πινχαλνοβένσε 16 : 00 Leiria e Marrazes Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Φατίμα 16 : 00 Ελέκτρικο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Κάσα Πία 16 : 00 Recreativo Can… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Mortágua 16 : 00 Τορεερένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Λουσιτάνο Εβόρα 16 : 00 Pêro Pinheiro Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Oleiros 16 : 00 Sousense Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Λουρινανένσε 16 : 00 Gafanha Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Ολανένσε 16 : 00 Lamego Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Αμόρα 16 : 00 Φαρένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Alta Lisboa 16 : 00 Σαλγκέιρος Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Coruchense 16 : 00 Μοντινένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Ολιβεϊρένσε 16 : 00 Μάφρα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Μπραγκάντσα 16 : 00 Αλκάινς Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Πραϊένσε 16 : 00 Λουλετάνο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Μαρινέσνε 16 : 00 Κλούμπε Οριεντ… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/09/17 Εσμορίζ 16 : 00 Βιλαβερντένσε Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +14 13
2 5 +14 13
3 5 +3 10
4 5 +2 9
5 5 +4 8