Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Νεκάξα | 1 - 0 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Atlético Zacatepec | 1 - 1 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Νεκάξα | 2 - 1 | Σάντος Λαγκούνα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Atlético Zacatepec | 1 - 1 | Λεόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σάντος Λαγκούνα | 1 - 0 | Κερετάρο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Cafetaleros de Chiapas | 1 - 3 | Τολούκα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πούμας | 1 - 2 | Νεκάξα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cafetaleros de Chiapas | 4 - 2 | Μονάρκας Μορέλια | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νεκάξα | 2 - 1 | Ατλας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τολούκα | 2 - 0 | Alebrijes | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tampico Madero | 0 - 1 | Σάντος Λαγκούνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μοντερέι | 1 - 1 | Κερετάρο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Atlético Zacatepec | 1 - 1 | Πατσούκα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πούμας | 3 - 0 | Lobos BUAP | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Λεόν | 4 - 1 | Σελάγια | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Μοντερέι | 1 - 0 | Πατσούκα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μοντερέι | 0 - 0 | Κλαμπ Αμέρικα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Πατσούκα | 2 - 0 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γουαδαλαχάρα | 1 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μοντερέι | 4 - 1 | Σάντος Λαγκούνα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 1 | Κερετάρο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πατσούκα | 4 - 0 | Tijuana | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τολούκα | 1 - 1 | Ατλάντε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μονάρκας Μορέλια | 2 - 2 | Tijuana | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Αμέρικα | 1 - 0 | Κρουζ Αζούλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λεόν | 1 - 1 | Κερετάρο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σάντος Λαγκούνα | 2 - 0 | Νεκάξα | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πατσούκα | 5 - 0 | Atlético Zacatepec | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μοντερέι | 2 - 2 | Leones Negros UdeG | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γουαδαλαχάρα | 1 - 0 | Ατλας | Δείτε τους αγώνες |