Liga 3

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Δευ 19/06/17 Samegrelo 2 - 0 Skuri Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 19/06/17 Sapovnela 0 - 1 Odishi 1919 Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 19/06/17 Sulori 1 - 1 Betlemi Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 19/06/17 Chiatura 1 - 0 Imereti Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 19/06/17 Liakhvi Tskhinvali 0 - 0 Telavi Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 19/06/17 Mark Stars 1 - 1 Borjomi Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/06/17 Margveti 1 - 1 Kolkheti Khobi Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/06/17 Gori 1 - 0 Shevardeni 1906 Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/06/17 Gardabani 2 - 1 Chkherimela Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/06/17 Algeti 3 - 1 Norchi Dinamo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 25/06/17 Betlemi 16 : 00 Samegrelo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 25/06/17 Kolkheti Khobi 16 : 00 Sapovnela Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 25/06/17 Odishi 1919 16 : 00 Sulori Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 25/06/17 Imereti 16 : 00 Margveti Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 25/06/17 Skuri 16 : 00 Chiatura Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 26/06/17 Norchi Dinamo 16 : 00 Mark Stars Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 26/06/17 Telavi 16 : 00 Algeti Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 26/06/17 Chkherimela 16 : 00 Gori Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 26/06/17 Borjomi 16 : 00 Gardabani Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 26/06/17 Shevardeni 1906 16 : 00 Liakhvi Tskhinvali Περισσότερες πληροφορίες

Group Red

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 13 8 3 2 16 8 +8 27 W D W L D
2 13 6 6 1 14 4 +10 24 L W W D W
3 13 6 3 4 17 13 +4 21 D D L L W
4 Προηγούμενη θέση: 6 13 5 6 2 14 9 +5 21 W W W D D
5 13 5 4 4 25 14 +11 19 D W L W L
6 Προηγούμενη θέση: 4 13 6 1 6 14 13 +1 19 D L W W W
7 13 5 4 4 18 19 -1 19 D W W D L
8 13 2 4 7 12 21 -9 10 L L L W W
9 Προηγούμενη θέση: 10 13 2 3 8 8 20 -12 9 W L L D L
10 Προηγούμενη θέση: 9 13 1 4 8 6 23 -17 7 L L L L L
Promotion Group
Relegation Round

Group White

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 13 8 4 1 19 10 +9 28 D W W W W
2 13 8 1 4 20 14 +6 25 L W W W L
3 13 7 3 3 30 17 +13 24 L W W W W
4 13 5 6 2 24 18 +6 21 D D W W D
5 13 5 3 5 21 19 +2 18 W D W W D
6 Προηγούμενη θέση: 8 13 4 3 6 11 17 -6 15 D W L L L
7 Προηγούμενη θέση: 6 13 4 3 6 17 20 -3 15 W L L L D
8 Προηγούμενη θέση: 7 13 3 5 5 17 18 -1 14 W L L L D
9 Προηγούμενη θέση: 10 13 2 3 8 13 27 -14 9 D L L L W
10 Προηγούμενη θέση: 9 13 2 3 8 13 25 -12 9 L L L L L
Promotion Group
Relegation Round

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0