Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Μαρσέιγ | 2 - 4 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Λοριάν | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σοσό | 0 - 1 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σοσό | 3 - 2 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοριάν | 3 - 0 | Γκαζελέκ Αζαξιό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 1 - 3 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Granville | 0 - 1 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Saint-Malo | 1 - 2 | Γκαζελέκ Αζαξιό | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Granville | 1 - 0 | Μπουρζ Περονάς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σοσό | 2 - 1 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sarre Union | 0 - 4 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τρουά | 1 - 2 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπορντό | 3 - 4 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 0 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Τρελισάκ | 0 - 2 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Saint-Malo | 1 - 0 | Μαντουά | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 3 - 0 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρεν | 1 - 3 | Μπουρζ Περονάς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ανζέ | 1 - 2 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπαστιά | 1 - 2 | Σοσό | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Sarre Union | 1 - 0 | Νιόρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 1 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τρελισάκ | 1 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κονκαρνό | 1 - 3 | Τρουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chambly-Oise | 0 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εβιάν | 1 - 3 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαντ | 0 - 1 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουλόν | 1 - 3 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαρσέιγ | 2 - 0 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 2 - 1 | Αζαξιό | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Granville | 3 - 1 | Sarreguemines | Δείτε τους αγώνες |