Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Οσέρ | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Οσέρ | 1 - 0 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 4 - 1 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπουλόν | 1 - 1 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 0 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπρεστ | 0 - 0 | Οσέρ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κονκαρνό | 1 - 2 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπουλόν | 2 - 0 | Κουεβί | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λε Πουάρ Σουρ Βι Βεντέ | 1 - 1 | Οσέρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
IC Croix | 0 - 0 | Κονκαρνό | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 1 - 2 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ιζέρ | 1 - 3 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μονακό | 3 - 1 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 0 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μετς | 0 - 0 | Μπρεστ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 1 - 1 | Μπαστιά | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αβρανς | 0 - 3 | Μετς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ζουρά Σουντ | 0 - 1 | Οσέρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αντρεζιό | 1 - 2 | IC Croix | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ιζέρ | 2 - 0 | Βαλανσιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κονκαρνό | 1 - 0 | Ντιζόν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ναντ | 3 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μονακό | 2 - 0 | Εβιάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουλόν | 1 - 0 | Γκρενόμπλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τουρ | 3 - 5 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκινγκάμπ | 2 - 0 | Σατορού | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cholet | 1 - 3 | Μπρεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bressuire | 0 - 1 | Λε Πουάρ Σουρ Βι Βεντέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 1 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ρεν | 1 - 1 | Ρεμς | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 2 - 0 | Κονσολάτ Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |