Cup

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 18/07/17 Havířov 3 - 7 Třinec Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 19/07/17 Jeseník 2 - 4 Οπάβα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 19/07/17 Mariánské Lázně 1 - 4 Βικτόρια Ζίσκοφ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Meteor Praha 1 - 4 Vlašim Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Spartak Slatiňany 1 - 3 Chrudim Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Zbuzany 2 - 3 Písek Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Tišnov 3 - 4 Spartak Hulín Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Český Brod 3 - 4 Loko Vltavín Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Slovan Velvary 1 - 0 Τσέσκε Μπουντε… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Mohelnice 1 - 3 Prostějov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Louny 0 - 7 Baník Sokolov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Baník Souš 0 - 3 Varnsdorf Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Čechie Vykáň 0 - 4 Ústí nad Labem Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Klatovy 1 - 4 Jiskra Domažlice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Jiskra Mšeno 4 - 2 Dobrovice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Tatran Sedlčany 0 - 5 Táborsko Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Karlovy Vary 0 - 3 Králův Dvůr Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Neratovice-Byš… 0 - 2 Převýšov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Čáslav 1 - 2 Πρίμπραμ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Hrobce 2 - 3 Sokol Brozany Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Sokol Živanice Π 2 - 2 Π Olympia Praha Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Hořovicko 1 - 4 Štěchovice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Malše Roudné 0 - 5 Dolní Benešov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Dobříš 1 - 0 Litoměřicko Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Pěnčín-Turnov 3 - 2 Benátky nad Ji… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Kolín 1 - 3 Ústí nad Orlicí Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Slavičín 6 - 0 Viktoria Otrok… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Sokol Ústí 1 - 2 Hlučín Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Slavoj Polná 0 - 3 Znojmo Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Bohumín 0 - 4 Odra Petřkovice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Strání 3 - 5 Hanácká Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Brumov 0 - 3 Valašské Meziříčí Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Ždírec nad Dou… 1 - 0 Velké Meziříčí Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Kozlovice 3 - 0 Uničov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Nový Jičín 2 - 3 Vítkovice Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Spartak Velká … 0 - 3 Vyškov Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 HFK Olomouc 2 - 0 Frýdek-Místek Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/07/17 Ostrá Π 1 - 1 Π Sokol Zápy Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/07/17 Sokol Tasovice 1 - 4 Hodonín-Šardice Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/07/17 Stará Říše 0 - 3 Líšeň Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/07/17 Chomutov 1 - 2 Slavoj Vyšehrad Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/07/17 Červený Kostelec 1 - 7 Χράντετς Κράλοβε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 26/07/17 Vysoké Mýto 1 - 2 Pardubice Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 12 +33 34
2 12 +21 26
3 12 +13 25
4 12 +11 23
5 12 +7 22