Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ | 3 - 0 | Χάιντουκ Σπλιτ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Χάιντουκ Σπλιτ | 0 - 0 | Διναμό Ζάγκρεμπ | ||
συγκ. | Διναμό Ζάγκρεμπ | 3 - 0 | Χάιντουκ Σπλιτ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ | 3 - 1 | Ζάγκρεμπ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζάγκρεμπ | 2 - 3 | Διναμό Ζάγκρεμπ | ||
συγκ. | Διναμό Ζάγκρεμπ | 6 - 3 | Ζάγκρεμπ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βάρτεκς | 1 - 1 | Χάιντουκ Σπλιτ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Χάιντουκ Σπλιτ | 4 - 0 | Βάρτεκς | ||
συγκ. | Βάρτεκς | 1 - 5 | Χάιντουκ Σπλιτ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Segesta Sisak | 0 - 0 | Ζάγκρεμπ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζάγκρεμπ | 3 - 2 | Segesta Sisak | ||
συγκ. | Segesta Sisak | 2 - 3 | Ζάγκρεμπ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Βάρτεκς | 4 - 0 | Cibalia | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Cibalia | 0 - 2 | Βάρτεκς | ||
συγκ. | Βάρτεκς | 6 - 0 | Cibalia | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Χάιντουκ Σπλιτ | 2 - 1 | Ιντερ Ζάπρεσιτς | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Ιντερ Ζάπρεσιτς | 0 - 4 | Χάιντουκ Σπλιτ | ||
συγκ. | Χάιντουκ Σπλιτ | 6 - 1 | Ιντερ Ζάπρεσιτς | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα | 0 - 1 | Διναμό Ζάγκρεμπ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Διναμό Ζάγκρεμπ | 2 - 1 | Σλάβεν Κοπρίβνιτσα | ||
συγκ. | Διναμό Ζάγκρεμπ | 3 - 1 | Σλάβεν Κοπρίβνιτσα |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Bjelovar | 1 - 1 | Βάρτεκς | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Cibalia | 2 - 1 | Οσιγιεκ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Χάιντουκ Σπλιτ | 2 - 0 | Croatia Sesvete | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ιντερ Ζάπρεσιτς | 1 - 0 | Podravina Ludbreg | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Segesta Sisak | 3 - 0 | Ριέκα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
NK Dakovo | 0 - 7 | Ζάγκρεμπ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Šibenik | 2 - 3 | Διναμό Ζάγκρεμπ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβεν Κοπρίβνιτσα | 1 - 0 | Pomorac Kostrena |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Međimurje Čakovec | 2 - 1 | Šibenik | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Mladost Molve | 1 - 9 | Χάιντουκ Σπλιτ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Virovitica | 1 - 3 | Διναμό Ζάγκρεμπ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Slavonac | 0 - 1 | Σλάβεν Κοπρίβνιτσα | |
Τρίτη | ||||
FT
|
NK Dakovo | 2 - 1 | Βέλικα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bjelovar | 3 - 3 | Belišće | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Croatia Sesvete | 2 - 0 | Naftas HAŠK Zagreb | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ogulin | 2 - 3 | Οσιγιεκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Oriolik Oriovac | 1 - 4 | Cibalia | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Segesta Sisak | 1 - 0 | Zadar | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Slavonija Požega | 1 - 4 | Pomorac Kostrena | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Trogir | 1 - 2 | Βάρτεκς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Graničar Županja | 1 - 3 | Ζάγκρεμπ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zelina | 0 - 4 | Ριέκα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Podravina Ludbreg | 2 - 0 | Istra 1961 | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Primorac Biograd | 0 - 5 | Ιντερ Ζάπρεσιτς |