Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 0 - 0 | Λέφσκι Σόφιας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Botev Plovdiv | 2 - 1 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 1 - 0 | Botev Plovdiv | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σλάβια Σόφιας | 2 - 2 | Botev Plovdiv | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 0 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λέφσκι Σόφιας | 2 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Λέφσκι Σόφιας | 4 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 5 - 0 | Λόβετς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Etar VT | 1 - 3 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 2 - 1 | Ludogorets | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 0 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Tsarsko selo | 3 - 4 | Botev Plovdiv | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λόβετς | 1 - 0 | Lokomotiv Sofia 1929 | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 3 - 1 | Botev Vratsa | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 2 - 0 | Strumska slava | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 2 - 1 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Montana | 0 - 1 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Etar VT | 2 - 1 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ludogorets | 1 - 1 | Beroe | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Νεφτοχίμικ | 1 - 2 | Tsarsko selo | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 4 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Sevlievo | 0 - 2 | Beroe | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Sokol Markovo | 1 - 4 | Dunav ot Ruse | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Vihren Sandanski | 0 - 2 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Botev Galabovo | 0 - 1 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 0 - 2 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Montana | 2 - 1 | Τσέρνο Μόρε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Botev Vratsa | 3 - 1 | Pirin Blagoevgrad | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929 | 2 - 1 | Vereya | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Strumska slava | 2 - 1 | Sozopol | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pomorie | 2 - 4 | Etar VT | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λόβετς | 1 - 0 | Vitosha Bistritsa | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Oborishte | 2 - 3 | Ludogorets | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 1 - 3 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Lokomotiv GO | 1 - 3 | Botev Plovdiv | Δείτε τους αγώνες |