Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 0 - 3 | Λόβετς |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 0 - 1 | Λόβετς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 1 - 0 | Λέφσκι Σόφιας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vihren Sandanski | 0 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Botev Krivodol | 1 - 4 | Minyor Pernik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 5 | Λόβετς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 1 - 1 | Pirin Blagoevgrad |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 1 - 5 | Λόβετς | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 0 - 5 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Montana | 0 - 2 | Pirin Blagoevgrad | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Nesebar | 2 - 1 | Pirin Gotse Delchev | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 1 - 3 | Botev Krivodol | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Spartak Plovdiv | 2 - 3 | Vihren Sandanski | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Vidima-Rakovski | 0 - 3 | Minyor Pernik | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λέφσκι Σόφιας | 2 - 1 | Sliven |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 1 - 2 | Vihren Sandanski | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Minyor Radnevo | 0 - 2 | Sliven | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 1 - 0 | Lokomotiv Mezdra | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chavdar Byala Slatina | 1 - 2 | Spartak Plovdiv | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 2 - 0 | Sportist Svoge | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Montana | 2 - 0 | Pirin 1922 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 0 | Chernomorets Balchik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pirin Gotse Delchev | 3 - 0 | Belasitsa | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 2 | Pirin Blagoevgrad | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vidima-Rakovski | 1 - 0 | Chavdar Etropole | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λόβετς | 2 - 0 | Botev 1912 Plovdiv | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 2 - 1 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Botev Krivodol | 2 - 1 | Σλάβια Σόφιας | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 2 - 1 | PSFK Chernomorets Burgas | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοκομοτίβ Σόφιας | 1 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 2 - 1 | Τσέρνο Μόρε |