Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 2 - 0 | Krupa na Vrbasu | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Krupa na Vrbasu | 0 - 4 | Ζελέζνιτσαρ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Krupa na Vrbasu | 0 - 6 | Ζελέζνιτσαρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Zvijezda 09 | 0 - 4 | Krupa na Vrbasu | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Krupa na Vrbasu | 2 - 0 | Zvijezda 09 | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Krupa na Vrbasu | 6 - 0 | Zvijezda 09 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 0 - 0 | Sloboda Tuzla | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 4 | Ζελέζνιτσαρ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Sloboda Tuzla | 1 - 4 | Ζελέζνιτσαρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 1 - 2 | Zvijezda 09 | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Zvijezda 09 | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Zvijezda 09 | 2 - 1 | Olimpik Sarajevo | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Rudar Prijedor | 0 - 3 | Krupa na Vrbasu | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Krupa na Vrbasu | 3 - 2 | Rudar Prijedor | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Krupa na Vrbasu | 6 - 2 | Rudar Prijedor | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Tuzla City | 0 - 0 | Sloboda Tuzla | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 2 - 0 | Tuzla City | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Sloboda Tuzla | 2 - 0 | Tuzla City | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 0 - 1 | Ζελέζνιτσαρ | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 2 - 0 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ζελέζνιτσαρ | 3 - 0 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Svatovac Poljice | 0 - 2 | Tuzla City | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bratstvo Gračanica | 1 - 2 | Sloboda Tuzla | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 2 - 1 | Čelik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 4 - 0 | GOŠK Gabela | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 2 - 1 | Mladost Doboj Kakanj | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 3 - 0 | Vitez | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 2 | Krupa na Vrbasu | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λέοταρ | 1 - 1 | Zvijezda 09 |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 1 - 1 | Tekstilac Derventa | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Metalleghe-BSI Jajce | 0 - 1 | Ζελέζνιτσαρ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 0 - 0 | Σαράγιεβο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 0 - 1 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tuzla City | 1 - 0 | Ζρίνσκι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zvijezda 09 | 2 - 0 | Bosna Visoko | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Slaven Živinice | 2 - 2 | Čelik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λέοταρ | 4 - 0 | Kozara Gradiška | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Velež | 1 - 3 | Olimpik Sarajevo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ljubić Prnjavor | 0 - 6 | Vitez | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bratstvo Gračanica | 6 - 1 | Sutjeska Foča | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Azot Vitkovići | 1 - 2 | Sloboda Tuzla | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Svatovac Poljice | 1 - 1 | Σλάβια | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Grude | 0 - 4 | Krupa na Vrbasu | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 2 - 2 | GOŠK Gabela | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FK Vitez | 3 - 8 | Borac Banja Luka |